گام به گام فیزیک یازدهم ریاضی

گام به گام فیزیک یازدهم ریاضی یکی از برنامه‌های فوق العاده برای دانش آموزان این پایه است. در پایه‌های بالاتر جواب دادن به تمرینات کتاب خصوصا کتاب فیزیک سخت و دشوار می‌شود. ولی گام به گام فیزیک یازدهم ریاضی با جواب 1403 به شما کمک می‌کند تا بتوانید به راحتی مباحث درس را درک کنید.

مزایای گام به گام فیزیک یازدهم ریاضی

اگر شما نسبت به صحیح بودن پاسخ خود به تمرین‌ها، فعالیت‌ها و کار در کلاس‌ها شک دارید گام به گام فیزیک 2 پاسخ تمام سوالات را در اختیار شما قرار می‌دهد. محتوای این برنامه  بسیار مفید و جامع است. اگر شما فرزندی دارید که در پایه یازدهم تحصیل می‌کند یا کسی را می‌شناسید که در این پایه درس می‌خواند گام به گام فیزیک یازدهم با جواب بهترین انتخاب برای شما محسوب می‌شود‌ زیرا شما با دانلود این برنامه به پاسخ تمام تمرینات این درس دسترسی خواهید داشت و این به شما کمک می‌کند تا مباحث درس را بهتر یاد بگیرید. در نتیجه در حل تمرین‌ها و یادگیری مطالب دچار اشتباه نمی‌شوید.

این اپلیکیشن تمام فصل‌های کتاب فیزیک یازدهم ریاضی را در بر می‌گیرد:

  • فصل یک: الکتریسیته ساکن
  • فصل دو: جریان الکتریکی و مدارهای جریان مستقیم
  • فصل سه: مغناطیس
  • فصل چهار: القای الکترومغناطیسی و جریان متناوب

در این قسمت می‌توانید محیط برنامه و جامع و کامل بودن پاسخ سوال‌ها را ببینید:

جواب تمرین های فصل4 فیزیک یازدهم ریاضی
جواب تمرین های فصل4 فیزیک یازدهم ریاضی
جواب تمرین صفحه115 فیزیک یازدهم ریاضی
جواب تمرین صفحه115 فیزیک یازدهم ریاضی

دمو برنامه در ویدئو زیر :

حالا که تا این جا با ما همراه بودید می‌خواهم به شما خبر بدهم که این اپلیکیشن علاوه بر جواب فیزیک یازدهم، به تمرین‌های دروس دیگر پایه‌ یازدهم ریاضی را نیز پاسخ داده است و شامل گام به گام یازدهم ریاضی می‌شود. بنابراین شما لازم نیست در کتاب‌های مختلف دنبال پاسخ درست بگردید یا زمان خود را صرف جستجو در اینترنت کنید و یا حتی اپلیکیشن‌های دیگر را دانلود کنید. این برنامه کاملا نیاز شما را برطرف می‌سازد.

5/5 - (2 امتیاز)
به اشتراک بگذارید

نظرتان را بنویسید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام شاگرداول ها