گام به گام فیزیک یازدهم تجربی

بسیاری از مواقع پیدا کردن جواب درس فیزیک کار سخت و دشواری است. اما گام به گام فیزیک یازدهم تجربی 1403 با جواب به شما کمک بسیاری در این زمینه می‌کند. با ما همراه باشید تا این برنامه را به شما معرفی کنیم.

مزیت های گام به گام فیزیک یازدهم تجربی

فیزیک یازدهم رشته تجربی قطعا مسائل و تمرین‌های بسیاری دارد که ممکن است گاهی شما را در رسیدن به جواب درست گیج کند. این برنامه به شما کمک می‌کند تا جواب‌ پرسش‌ها و تمرین‌ها را به راحتی بنویسید. در واقع این اپلیکیشن راهنمایی‌های مختلفی را به شما نمی‌دهد بلکه جواب تمام سوالات را در اختیار شما می‌گذارد. اگر شما در پایه‌ی یازدهم تجربی تحصیل می‌کنید یا کسی را می‌شناسید که در این پایه درس می‌خواند این برنامه را به او معرفی کنید. بنابراین  دیگر لازم نیست کتاب جدیدی بخرید یا از اپلیکیشن‌های دیگری استفاده کنید.

تمام فصل‌ های فیزیک یازدهم تجربی

ما در این برنامه برای شما جواب همه سوالات درس‌های فیزیک یازدهم تجربی را آماده کردیم:

  • فصل اول : الکتریسیته ساکن
  • فصل دوم : جریان الکتریکی و مدارهای جریان مستقیم
  • فصل سه : مغناطیس و القای الکترومغناطیسی

می‌توانید در این قسمت تمرین فیزیک و پاسخ ما به آن را ببینید:

تمرین صفحه 90 فیزیک یازدهم تجربی
تمرین صفحه 90 فیزیک یازدهم تجربی

جواب فصل 3 فیزیک یازدهم تجربی
جواب فصل 3 فیزیک یازدهم تجربی

برای آشنایی بیشتر ویدئو زیر را مشاهده کنید:

احتمالا شما دوست داشته باشید جواب‌های تمرینات دیگر دروس این پایه را نیز دریافت کنید. خوشبختانه این اپلیکیشن علاوه بر جواب فیزیک یازدهم تجربی تمام تمرینات دروس این مقطع را نیز برای شما پاسخ داده است و گام به گام یازدهم تجربی است. بنابراین هرزمان در پاسخ خود شک داشته داشتید و معلم شما در دسترس نبود لازم نیست نگران باشید یا حتی در اینترنت به جستجو بپردازید چون یک اپلیکیشن کامل  جامع در اختیار شماست و اجازه نمی‌دهد که در یادگیری مباحث دچار مشکل شوید‌‌.

4/5 - (8 امتیاز)
به اشتراک بگذارید

نظرتان را بنویسید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام شاگرداول ها