گام به گام فیزیک دوازدهم

اگر دانش آموز پایه دوازدهم هستید گام به گام فیزیک دوازدهم ریاضی کار شما را راحت تر کرده است. حتی اگر شما در رشته‌ی ریاضی درس بخوانید دلیل بر این نمی‌شود که پاسخ دادن تمرینات فیزیک همیشه برای شما راحت و آسان باشد. احتمالا بیشتر اوقات در پیدا کردن جواب سوال‌ها دچار مشکل می‌شوید. ولی گام به گام فیزیک 3 ریاضی جواب تمام سوالات را در اختیار شما قرار می‌دهد. در ادامه بیشتر در مورد این برنامه توضیح می‌دهیم.

آشنایی با گام به گام فیزیک دوازدهم ریاضی

استفاده از این برنامه بسیار آسان است. کافیست این برنامه را دانلود کنید آن وقت پاسخنامه فیزیک دوازدهم مجموعه‌ی منظمی از پاسخ‌های تمرینات، سوالات و فعالیت‌های فیزیک را در اختیار شما خواهد گذاشت. اگر شما در پایه دوازدهم ریاضی تحصیل می‌کنید یا فرزند شما در این پایه درس می‌خواند این فرصت را از دست ندهید. با کمک این برنامه دیگر لازم نیست به سراغ معلم خصوصی بروید یا استرس جواب صحیح را داشته باشید‌. هم چنین در حل تمرین و یادگیری مطالب دیگر مشکلی نخواهید داشت.

این اپلیکیشن شامل تمام درس‌های کتاب فیزیک پایه دوازدهم می‌شود:

  • فصل یک: حرکت بر خط راست
  • فصل دو: دینامیک و حرکت دایره‌ای
  • فصل سه: نوسان و امواج
  • فصل چهار: برهم کنش‌های موج
  • فصل پنج: آشنایی با فیزیک اتمی
  • فصل شش: آشنایی با فیزیک هسته‌ای

در این جا می‌توانید عکسی از محیط برنامه و تمرین و جواب آن را ببینید:

جواب تمرین های فصل6 فیزیک دوازدهم ریاضی
جواب تمرین های فصل6 فیزیک دوازدهم ریاضی
جواب مسئله ها و پرسش های فصل6 فیزیک دوازدهم تجربی
جواب مسئله ها و پرسش های فصل6 فیزیک دوازدهم تجربی

مشاهده بخش هایی از برنامه در ویدئو زیر :

حالا که تا این جا با ما همراه بودید خبر خوب دیگری هم به شما می‌دهیم. این اپلیکیشن علاوه بر جواب فیزیک دوازدهم ریاضی، پاسخ سوالات تمام دروس پایه دوازدهم رشته ریاضی را هم در دسترس شما قرار می‌دهد. به عبارت دیگر شامل گام به گام دوازدهم ریاضی است. بنابراین دیگر لازم نیست شما اپلیکیشن‌های مختلفی را در گوشی خود نصب کنید یا به اینترنت رجوع کنید و از سایت‌های نامعتبر جواب‌های اشتباه دریافت کنید. این برنامه جواب‌های جامع و صحیحی را به شما می‌دهد.

5/5 - (1 امتیاز)
به اشتراک بگذارید

نظرتان را بنویسید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام شاگرداول ها