گام به گام ریاضی دهم انسانی

گام به گام ریاضی دهم انسانی 1403 به شما کمک می‌کند تا درس ریاضی این پایه را بهتر متوجه شوید. احتمالا هنگامی که در حال تحصیل هستید یکی از دغدغه‌های شما پیدا کردن جواب درست و صحیح برای تمرین‌ها است. با دانلود این برنامه مشکل شما حل می‌شود. در این جا به معرفی این اپلیکیشن می‌پردازیم.

مزیت‌ های گام به گام ریاضی دهم انسانی

یکی از مسائلی که دانش آموزان پایه دهم انسانی را اذیت می‌کند حل کردن تمرین‌ها فعالیت‌ها و سوال‌های درس ریاضی است. اگر شما هنگام جواب دادن به سوال‌ها دچار مشکل شوید قطعا نمی‌‌توانید درس را هم عمیق تر درک کنید. گام به گام ریاضی دهم انسانی با جواب مشکل شما را حل می‌کند. ما با استفاده از یک تیم کارشناس درست ترین و صحیح ترین جواب‌های ریاضی دهم را برای شما آماده کردیم.

در این جا نام فصل‌های این کتاب را مشاهده می کنید.

  • درس یک: معادله درجه دوم
  • درس دو: تابع
  • درس سه: کار با داده‌های آماری
  • درس چهار: نمایش داده‌ها

یک نمونه ازتمرین فصل چهار و پاسخ آن را مشاهده کنید:

جواب تمرین ریاضی صفحه109 دهم انسانی
جواب تمرین ریاضی صفحه109 دهم انسانی
جواب تمرین های فصل4 ریاضی دهم انسانی
جواب تمرین های فصل4 ریاضی دهم انسانی

دمو برنامه در ویدئو زیر مشاهده کنید :

یک قابلیت و امکان دیگر این اپلیکیشن شامل یک مورد طلایی است. این برنامه علاوه بر جواب ریاضی دهم انسانی، پاسخ تمرین‌ها و فعالیت‌هایی را که در درس‌های دیگر پایه دهم انسانی قرار دارد نیز در خود گنجانده است و به عبارت دیگر گام به گام دهم انسانی است. بنابراین شما مجموعه‌ای منظم از پاسخ‌ سوالات این پایه را خواهید داشت. علاوه بر این شما دیگر مجبور نیستید به دنبال جزوه یا کتاب‌های همراه با جواب بگردید یا زمان خود را در اینترنت صرف پیدا کردن جواب صحیح کنید چون این اپلیکیشن بسیار جامع بوده و کار شما را بسیار آسان و راحت کرده است.

4/5 - (23 امتیاز)
به اشتراک بگذارید

1 نظر برای "گام به گام ریاضی دهم انسانی"

  1. پارسال از این برنامه شاگرداول ها استفاده میکردم امسال هم پایه دهم را دارم استفاده میکنم خیلی خوبه.

نظرتان را بنویسید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام شاگرداول ها